(VIDEO) OTKRIVENA NAJSTRAŠNIJA TAJNA: Ceca se izletela koja farmerka je abortirala!
Suđenje Zorici Marković Kevi po tužbi Lepog Miće trajalo je više od dva sata, kojom je Jelena Golubović se raspravljala sa Žikom i tom prilikom pomenula njegovo dete.
Ceca Jovanović je onda odlučila da sve šokira najnovijom informacijom informacija.
"Ćuti, ti si abortirala Čupino dete!", izjavila je modelsica i tako ponovo pokrenula priču o Čupi Kalaču i Jeleni Golubović i njihovoj vezi.
Jelena je ove navode demantovala istakavši da, na svu sreću, nije zatrudnela u toku veze sa tadašnjim verenikom. Zanimljivo je bilo to što je u odbranu rediteljke stala Keva, koja se pošteno izvikala na modelsicu zbog njene opaske.
"Šta te boli k*rac da li je abortirala njegovo dete? Šta te k.rac boli?! Šta se mešaš u njen život? Je l’ si ti Žikin advokat?!", urlala je Keva na Jovanovićevu, koja je uporno ponavljala već izrečenu tvrdnju.
SAOPŠTENI DETALJI DOGOVORA SA ISTORIJSKOG SASTANKA Amerika će slati vojnu pomoć Ukrajini; Kijev: Spremni smo na primirje od 30 dana "SVE JE NA RUSIMA"