Filip Đuričić razbio Venlo!

Kurir
Reprezentativac Srbije nastavlja da rešeta mreže po Holandiji, a zahvaljujući njegovim pogocima i asistencijama, Hereneven i dalje ima velike šanse da osvoji titulu

Trpaj, Fićo!
Reprezentativac Srbije Filip Đuričić nastavlja da rešeta mreže po Holandiji, a zahvaljujući njegovim pogocima i asistencijama, Hereneven i dalje ima velike šanse da osvoji titulu prvaka. U utakmici 27. kola Eredivizije Herenven je razbio Venlo sa 4:1, a srpski internacionalac bio je strelac drugog gola za svoj tim, u 31. minutu. Pre toga, prvi gol Venlou dao je Viktor Elm u 17. minutu, a Đuričić je bio asistent. Za Srbina ovo je bio osmi gol u prvenstvu Holandije i šesta asistencija.

- Trijumf nad Venlom ostavio nas je u trci za titulu, ali i mesta koja naredne sezone vode u Evropu. Nadam se najboljem, ali ima još mnogo do kraja prvenstva - rekao je Filip.