(VIDEO) ĐENOVA PALA U MILANU: Pogledajte golčinu Adema Ljajića kojom je odveo Inter na vrh

Reuters
Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Đenovu sa 1:0 u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Pobedu Interu, desetu od početka sezone, doneo je reprezentativac Srbije Adem Ljajić.

Ljajić je u 59. minutu odlično izveo slobodan udarac i savaladao golmana gostiju Matiju Perina.

Domaćin je utakmicu završio sa igračem manje, jer je u 86. minutu zbog drugog žutog kartona isključen D'Ambrozio.

Za goste je sat vremena igrao Darko Lazović.

Inter je ovom pobedom izbio na prvo mesto na tabeli, ima 33 boda, dva više od Napolija koji svoj meč 15. kola igra sutra.

Na drugoj strani, Đenova, koja je upisala sedmi poraz, nalazi se na 15. poziciji sa 16 osvojenih bodova.