BORI SE SA KORONAVIRUSOM

OSEĆAM SE UŽASNO! BOLE ME PLUĆA I TEŠKO DIŠEM: Ivanu Bekjarevu pogoršalo se stanje, na klinici je i dalje!

Foto: Damir Dervišagić

Ivanu Bekjarevu, koji se pre 11 dana zarazio koronom, pogoršalo se zdravstveno stanje, pa je premešten na Infektivnu kliniku.

Glumac je jedva smogao snage da kaže nekoliko rečenica.

Foto: Nemanja Nikolić

"Bole me pluća i teško dišem, užasno se osećam. Danima sam na Infektivnoj klinici, nisam dobro, ali nadam se da ću uskoro kući", kaže Bekjarev.

Glumac je saznao da je pozitivan na kovid-19 dok je snimao film zbog čega je odmah napustio set. Na početku se, kako je rekao, osećao dobro.

Laušu sve bolje

Žarko Laušević i dalje je na bolničkom lečenju u KBC "Bežanijska kosa". On je pre deset dana primljen u lošem stanju, ali mu je sada bolje. Slavni glumac se navodno zarazio kovidom 23. oktobra, tokom operacije ciste na zubu.

"Trenutno sam na infuziji i nemam nikakve simptome. Pre nekoliko dana sam saznao da sam pozitivan na virus i odmah sam prekinuo snimanje filma. Nadam se da će sve proći dobro, da će me uskoro pustiti kući i da ćemo moći da nastavimo sa radom na filmu", rekao je tada glumac.

Od koronavirusa trenutno se leče i njegove kolege Anđelka Prpić, Nela Mihailović, Milica Milša, Suzana Petričević, Vesna Čipčić i reditelj Srdan Golubović.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

02:00
UNAKAZIO ME JE ZA CEO ŽIVOT! JEO SAM NA SLAMČICU! Taksista koga je prebio Strugar PROGOVORIO o neviđenom BOLU (KURIR TELEVIZIJA)  Izvor: Kurir televizija

Kurir.rs