zaneli se

ŠOK! POLICIJA U MISURIJU JURI DŽOKERA IZ BETMENA: Greškom poslali poruku na telefone širom države! Jure čuveni auto iz filma!

Foto: Shutterstock, Profimedia

Upozorenje Državne patrole za auto-puteve u ​​državi Misuri poslalo je zbunjujuće poruke na mobilne telefone građanima širom države: vlasti u Gotam Sitiju, u državi Misuri, traže ljubičasti i zeleni dož (Dodge) 3700GT iz 1978. godine.

Međutim, Gotam Siti u Misuriju ne postoji, a pomenuti automobil je onaj koji je koristio Džoker u filmu „Betmen“ iz 1989.

Ubrzo nakon ove uzbune u utorak uveče, patrola je poslala još jednu poruku u kojij se traži se de prethodna zanemiari.

U kratkom saopštenju za javnost, patrola je rekla da je rutinski test sistema plave uzbune u Misuriju nehotice poslat građanima širom države. Sistem ima za cilj da obavesti javnost kada je policajac ubijen ili teško povređen na dužnosti.

ŠOK! POLICIJA U MISURIJU JURI DŽOKERA IZ BETMENA: Greškom poslali poruku na telefone širom države! Jure čuveni auto iz filma! Izvor: Youtube

"Tokom testa, pogrešno je odabrana opcija, koja je omogućila da se poruka proširi javnosti“, navodi se u saopštenju. Poruka ostavljena patroli u sredu da traži dodatne informacije nije odmah vraćena.

Kurir.rs / AP, Foto: Shutterstock, Profimedia / Wenn