ne odvajaju se

NAKON ŠTO JE OGNJEN PRIZNAO VEZU SA MINOM, OGLASILA SE DANIJELA! Dimitrovska objavila slike iz doma, a evo ko je sve vreme uz nju!

Foto: Damir Dervišagić, Printscreen/Instagram, ATA images

Voditelj Ognjen Amidžić potvrdio je vezu sa koleginicom Minom Naumović, atraktivnom brinetom koja se u emisiji „AmiG Show“ pojavljuje u okviru segmenta „Pazi, Mina“.

Foto: Kurir Televizija

- Da, tačno je. U vezi smo, ali naš dogovor je da privatnost sačuvamo za nas i o tome ne pričamo - rekao je Amidžić.

Foto: Printscreen Instagram, Ana Paunković

Ognjen se prošle godine razveo od manekenke Danijele Dimitrovske, sa kojom ima sina. A nakon vesti da je ponovo u vezi, svi su čekali da se ona oglasi. Naime, Danijela je na svom Instagramu objavila fotografije iz svog novog stana u koji se posle razvoda preselila sinom.

Foto: Sonja Spasić

Jasno je da se ona ne odvaja od svog naslednika i da zajedno uživaju u slobodnom vremenu.

Foto: Printskrin/Instagram

Podsetimo, Danijela i Ognjen stavili su tačku na svoj brak nakon 10 godina, a ona je jednom prilikom istakla da je razvod "smrt" bez umiranja. Takođe, otkrila je i u kakvim je odnosima sa bivšim suprugom.

- Ognjen i ja smo u korektnim odnosima, u stvari u normalnim, to nam je važno zbog zdravog razvoja i odrastanja našeg deteta. Apsolutno svaki put kada je nešto vezano za Matiju mi se čujemo. Gledamo da budemo jedno drugom podrška na tom nekom novom putu. Mi prevazilazimo sve poteškoće - rekla je Danijela za "Blic", a onda otkrila da joj je sestra velika podrška, ali da su njih dve jako različite.

Foto: ATA images

- Mislim da je Ivana mnogo lepša od mene. Ona je neko ko se bavi psihologijom. Kada imate taj mir i balans, onda dodatno zračite. Ja sam starija i onda sam više zaštitnički nastrojena prema njoj, ali je i ona meni velika podrška. Mi smo dosta različite - rekla je manekenka.

Kurir.rs/Blic

Bonus video:

This browser does not support the video element.

01:36:13
SCENIRANJE 05.02.2023. OLIVERA CIRKOVIC Izvor: Kurir TV