RAME UZ RAME sa draganom

"JA ĆU BITI DOBAR POLICAJAC, BEBA I JOVANKA SU LOŠI" Dragana se obratila takmičarima šoua: Verujem u vas, vaše je da me oduševite

dm.jpg
Foto: Kurir TV

Počeo je dugo iščekivani muzičko-plesni spektakl "Rame uz rame sa Draganom" na Kurir TV.

Čak 14 kandidata demonstriraće u ovom talent šou svoj igračka umeća, a najbolji će krajem decembra osvojiti milion dinara i biti na podijumu sa najvećom regionalnom zvezdom Draganom Mirković na njenom koncertu u Areni.

Dobrodošlicu takmičarima u prvoj epizodi poželele su koreografkinje i dugogodišnje Draganine saradnice Jovanka Lola Keser i i Dušanka Beba Dekić.

dm2.jpg dm2.jpg
Foto: Kurir TV

- Dragi naši igrači, kao što znate, morate da budete u ovom šou odlični. Ono što bi još bilo poželjno je da budete timski igrači, ali da zadržite svoj integritet. A krajnji sud o pobedniku daće neko ko je najviše stalo da pobedi najbolji od vas, a to je Dragana Mirković - najavile su koreografkinje glavnu zvezdu šoua.

This browser does not support the video element.

01:27
"JA ĆU BITI DOBAR POLICAJAC, BEBA I JOVANKA SU LOŠI" Dragana se obratila takmičarima šoua: Verujem u vas, vaše je da me oduševite Izvor: Kurir TV

- Dragi moji talenti, jako sam srećna što sam sa vama. Jako verujem u vas. U to nemojte sumnjati. Jedva čekam da vas lično upoznam, da zablistate na ovoj velikoj sceni, a imaćemo još veću. U tome će vam pomoći sigurno Beba i Jovanka, koje su moje dugogodišnje koreografkinje, saradnice, moje prijateljice. U njih jako verujem i molim vas da i vi verujete u njih, odnosno da njima verujete. Znaju ponekad da budu i tako malo veći kritičari, ali nadam se nećete biti. Jel' tako? Malo. Znate ono kako ide, mora neko da bude i loš policajac, ali najbitnije da sam ja dobar policajac, a ja sam glavna ovde, što znači opušteno, bez treme, i samo mi dozvolite da uživam u svakom vašem nastupu, stvarno ću biti oduševljena - poručila je Dragana takmičarima.

Kurir televizija je dostupna na kanalu broj osam za korisnike MTS Iris TV, m:SAT tv, Supernova, BeotelNet, Orion telekom, Yettel Hipernet TV i Sat-trakt na teritoriji Srbije, u okviru platforme m:tel u Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini i MTEL Global u dijaspori, kao i na aplikaciji Arena Cloud.

Kurir.rs

Više s weba
LEK KOJI ŠOKIRA STRUČNJAKE: Hemoroidi se povlače bez krvi i boli u rekordnom roku!
SENZACIJA U SRBIJI! Besplatan lek za prostatu dostupan svim građanima – saznajte gde ga preuzeti!
Čistim krvne žile jednom godišnje – i HIPERTENZIJA me ne muči: dajem vam recept.
ZVANIČNO: Od danas svi građani Srbije mogu dobiti BESPLATAN lek za obnavljanje zglobova i lečenje mišićno-koštanih bolesti!
STRUČNJACI SAVETUJU: Ne režite nokte s gljivicama –koristite ovo i rešite problem brzo!
PRIRODNO ČUDO: Nakvasite oči ovim pre spavanja – katarakta i glaukom nestaju!
LEKARI NISU VEROVALI: Sluh mi se vratio uz pomoć jednostavnog kućnog leka!
Затвор и грчеви су ме мучили годинама, али су нестали за 72 сата! Шта сам попио
55-godišnji muškarac iz Beograda šokira sve – zaboravite na ćelavost, isprobajte ovo!
Лекари су сакрили јефтину маст која потпуно лечи зглобове у било ком узрасту
Rijana trudna po treći put: Napravila haos pre Met gale, svi joj gledali samo u goli stomak
Kim Kardašijan se posvađala sa obezbeđenjem pred Met galu: Svi gledali kako je umalo poljubila pod pa nastao haos
Ovo je nesuđena svekrva Jovane Jeremić: Mnoge je razbesneo način na koji joj se voditeljka javno obratila
Povezuju je s Marijom Šerifović, a napokon priznala u koga je zaljubljena: U studiju zanemeli nakon njene izjave
"Preživela sam otmicu Hamasa, a sada sam silovana u sopstvenom domu": Mijin povratak obeležio je novi užas
Sa ozloglašenog ostrva i danas odjekuju jecaji: Odatle niko nije mogao da pobegne, ali jedno bekstvo ušlo je u legendu
Žena pronađena posle 63 godine od nestanka: Otišla po platu i više se nije vratila, rešen misteriozan slučaj
Tramp ima novu ideju kako da protera migrante: Za samodeportaciju nudi novac, a tek da čujete iznos
Isplivao Popovičev snimak posle šloga: Teško hoda i govori, ali je i dalje onaj isti "Ludi Srbin"
Sjajne vesti za Jokića i Nagetse