AU, ŠTA JE POGODIO KABOKLO - OVO SE NE VIĐA SVAKI DAN! Bruno postigao trojku sa svoje polovine, pogledajte ovu majstoriju! VIDEO

Printscreen

Košarkaši Brazila trenutno protiv selekcije Letonije igraju finale kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Parizu.

Brazilci su maestralno otvorili utakmicu i demolirali protivnika u već u prvoj četvrtini, te je rezultat nakon prvih deset minuta bio čak 34:11.

Još jednu sjajnu partiju igra Bruno Kaboklo, koji je postao dvocifren već u prvoj četvrtini, koju je završio sa 11 poena na svom kontu.

Brazilci igraju fantastično, za tri poena su šutirali 8/8, a jednoj trojci posebno se priča, koju je upravo pogodio sjajni centar.

Ostalo je nekoliko sekundi do kraja četvrtine, Kaboklo je povukao loptu, "opalio" sa svoje polovine i pogodio za oduševljenje svih prisutnih.

Inače, kakva je sudbina brazilskog centra i da li će naredne sezone da nosi dres Partizana to još uvek nije poznato. Njegov agent poslao je zahtev za raskid ugovora, klub je objavio da od toga nema ništa i da će da bude drakonski kažnjen, a nedavno je za njega stigla i nova ponuda iz Evrolige.

Kako piše izraelska "Walla sport" za njega je zainteresovan Makabi koji je već poslao ponudu.