REMI SA ČEŠKIM BOHEMIJANSOM ZA KRAJ: Napredak završio letnje pripreme u Sloveniji

F.k. Napredak

U poslednjoj utakmici na pripremama u Sloveniji Napredak je odigrao nerešeno sa češkim Bohemiansom u Ptuju – 1:1.

Čarapani su meč počeli u sledećem sastavu: Savić, Čubra, Bukorac, Miličić, Vukajlović, Jović, Tošeski, Stoiljković, Petković, Bastajić, Obradović. U drugom poluvremenu na terenu su nastupili i: Preković, Ostojić, Karaklajić, Marinković, Ignjatović, Bubanj, Marjanović, Milivojević, Ristić, Jović.

Golovi su postignuti na samom početku utakmice. Česi su poveli već u trećem minutu, a pet kasnije, posle dobrog prodora po desnoj strani, Stoiljković je uposlio Obradovića, koji je izjednačio na 1:1.

Utakmica je do kraja imala takmičarski karakter, ali povoljnih prilika za gol nije bilo. Napretku sledi povratak iz Moravskih Toplica (u Sloveniji) u Kruševac. Ekipa će dobiti dva slobodna dana, a u generalnoj probi Kruševljani se se sastati sa Radnikom iz Surdulice.