REAKCIJA TRENERA BENFIKE JE POTPUNI HIT! Svi skočili da proslave gol, a on... Ljudi gledaju i ne veruju!

Reakcija trenera Benfike posle drugog gola Portugalaca na Marakani izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama.

Printscreen

Crvena zvezda doživela je poraz od Benfike na svom terenu (1:2) u prvom kolu Lige šampiona.

Oba gola Portugalci su postigli u prvom poluvremenu. Prednost gostima doneo je Akturkoglu već u 9. minutu, a 20-ak minuta kasnije Kokcu je sjajnim udarcem iz slobodnjaka povisio na 2:0. Nažalost, do kraja meča Zvezda je uspela samo da ublaži poraz. Konačan rezultat postavio je Milson u 86. minutu utakmice.

Bruno Laž, trener Benfike koji je nakon serije loših rezultata za kratko vreme preporodio tim iz Lisabona, nije bio euforičan nakon golova svog tima.

Njegova reakcija posle drugog gola Benfike postala je pravi hit na mrežama.

Kada je lopta ušla u gol, nastalo je veliko slavlje gostiju - svi su skočili sa klupe, svi sem Bruna. Laž je sedeo i dalje mirno, kao da se ništa nije dogodilo.