EPSKA BRUKA BIVŠEG ŠAMPIONA! Navijači na poluvremenu od sramote pobegli sa stadiona! Velikan igrao finale LŠ, sada izgubio 8:0!

Epska bruka desetostrukog šampiona Francuske i nekadašnjeg finaliste Lige šampiona...

Icon Sport / ddp USA / Profimedia

Fudbaleri Sent Etjena doživeli su bruku koja će se pamtiti zauvek. Na gostovanju Nici su doživeli poraz rezultatom 8:0.

Loše su počeli sezonu, na četiri utakmice su osvojili tri boda uz tri poraza, ali su primili "samo" sedam golova. A onda je na red došlo gostovanje Nici i istorijski debakl.

Frederic DIDES/PANORAMIC / imago sportfotodienst / Profimedia

Ekipa koja je 10 puta bila šampion Francuske, a u zlatnoj eri igrala i finale Lige šampiona u kom je poražena od Bajern Minhena, neće moći da se iskupi navijačima za ovakvu blamažu, pogotovo onima koji su doputovali da bodre svoj tim u gostima.

Oni su odlučili da napuste tribinu nakon prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 6:0.

Zanimljivo je da su golovi padali praktično u serijama.

U 4. i 7. minutu su postignuti pogoci za 2:0, u 24. i 26. za 4:0, a onda u 36. i 39. za 6:0.

Dakle, malo igre, pa onda dva gola u kratkom roku. Slično je bilo i kod poslednje "serije". Sedmi i osmi gol stigli su u 75. i 86. minutu.

Nica posle ove ubedljive pobede ima sedam bodova i odličnu gol razliku.

This browser does not support the video element.