SEDAM GOLOVA U LEVERKUZENU: Bajer pobedio Volfsburg golom u nadoknadi vremena

Jürgen Fromme / AFP / Profimedia

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili su danas na svom terenu Volfsburg 4:3, u utakmici četvrtog kola Bundeslige.

Volfsburg je poveo u četvrtom minutu autogolom Nordija Mukielea, a izjednačio je Florijan Virc u 14. minutu.

Prednost aktuelnom šampionu doneo je Džonatan Ta u 32. minutu, a zatim je Volfsburg preokrenuo golovima Sebastijana Bornauva u 37. i Matijasa Svanberga u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Bajer je izjednačio golom koji je Pjero Inkape postigao u 49. minutu, a pobedu je obezbedio Viktor Bonifejs pogotkom u trećem minutu nadoknade vremena.

Volfsburg je utakmicu završio sa desetoricom pošto je Janik Gerhart dobio crveni karton u 88. minutu.

Posle treće pobede Bajer je drugi na tabeli sa devet bodova, tri manje od vodećeg Bajerna iz Minhena.

Volfsburg je pretrpeo treći poraz i sa tri boda zauzima 13. mesto.