FILMSKE SCENE U SRPSKOM FUDBALU! Golman se povredio, igrač stao na gol, a onda - spektakl! Gol za pobedu pao u samoj završnici

Neverovatna situacija u srpskom fudbalu - fudbaler stajao na golu pola sata.

Printscreen

Fudbaleri Radničkog iz Niša stigli su do pobede protiv Spartaka rezultatom 3:2 iako su imali igrača manje tokom dobrog dela drugog poluvremena.

Golman Radničkog Strahinja Manojlović je povređen, a pošto je trener Nikola Drinčićizvršio pet izmena, nije mogao da među stative pošalje rezervnog čuvara mreže.

Od 73. minuta je fudbaler koji igra na poziciji krila Radivoj Bosić branio gol Meraklija.

Bosić je u mlađim kategorijama bio član Crvene zvezde i Partizana, a potom igrao za švajcarski Vil, Olimpiju iz Ljubljane i portugalski Nacional pre povratka u srpski fudbal gde je igrao za Spartak i Javor pre nego što je stigao na Čair.

Ove sezone je na osam utakmica postigao dva gola uz dve asistencije, a protiv Spartaka je morao da navuče rukavice.

U 82. minutu je morao da izvadi loptu iz gola pošto je strelac pogotka za 2:2 bio Vojo Ubiparip, ali je na njegovu sreću Radnički ubrzo stigao do trećeg gola zahvaljujući Petru Ivelji.

Nakon osam odigranih mečeva Radnički je na petom mestu sa 15 bodova i utakmicom manje od Čukaričkog koji je četvrti sa dva boda više.

This browser does not support the video element.