JEZIVE SCENE U PRVOM MINUTU UTAKMICE! Fudbaler ostao bez svesti posle strahovitog sudara, hitna pomoć ušla na teren (VIDEO)

Teški i neprijatni prizori viđeni su na samom startu utakmice u Superligi Turske.

Printscreen

Meč Samsunspora i Gectepea završen je rezultatom 4:3 za domaći tim nakon što su na poluvremenu gosti imali prednost rezultatom 2:1.

Gectepe je već na početku utakmice morao da pravi izmenu, pošto je epilog staršnog sudara dvojice fudbalera bio povreda Isaka Solea.

Nije istekao ni prvi minut utakmice kada su Sole i fudbaler Samsunspora Zeki Javrul završili na terenu posle duela. Sole je vez svesti pao na travu gde je ležao nepomično, zbog čega je sudija odmah pozvao lekarsku ekipu, a ubrzo se na terenima našlo i vozilo hitne pomoći.

Fudbaler gostiju je pozdravljen aplauzima navijačima domaćeg tima dok su ga unosili u vozilo.