MESI OSVOJIO NOVU TITULU I POPRAVIO REKORD! Sa Suarezom posetio na najbolje dane, majstorijom obeležio utakmicu (VIDEO)

Čuveni tandem Lionel Mesi - Luis Suarez, doneo je titulu ligaškog dela Interu iz Majamija.

Jason Mowry / Getty images / Profimedia

Fudbaleri ekipe sa Floride pobedili su Kolumbus rezultatom 3:2.

Mesi je doneo prednost svom timu u 45. minutu, a potom je bio strelac iz slobodnog udarca u petom minutu nadoknade.

Domaćin je na startu drugog poluvremena golom Rosija smanjio na 2:1, ali je već u 48. minutu Suarez zatresao mrežu što je bilo dovoljno za pobedu uprkos pogotku Ernandeza sa bele tačke u 61. minutu.

Inter iz Majamija je stigao do trofeja, drugog u istoriji kluba, Mesi je došao do svoje 46. titule u karijeri i povećao svoj bilans na 46. trofeja u karijeri, po čemu je najbolji ikada.