MILENKOVIĆ ASISTENT U VELIKOM BODU ŠUMARA: Remi Aston Vile i Mančester junajteda, nerešeno u duelu Čelsija i Notingem Foresta

Remi Aston Vile i Mančester junajteda, nerešeno i duelu Čelsija i Notingem Foresta

Richard Callis/SPP / Shutterstock Editorial / Profimedia

Fudbaleri Aston Vile i Mančester Junajteda odigrali su  u Birmingemu nerešeno 0:0, u meču sedmog kola engleske Premijer lige.Aston Vila je peta sa 14 bodova, a Junajted je na 14. mestu sa osam poena.

U narednom kolu, Aston Vila će gostovati Fulamu, dok će Junajted dočekati Brentford.

U istom terminu, Čelsi i Notingem Forest su u Londonu odigrali nerešeno 1:1.

Poveli su gosti golom Krisa Vuda u 50. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Milenkovića., da bi izjednačenje Čelsiju doneo Noni Madueke pogotkom u 57. minutu.

Notingem je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Džejms Vord-Praus.

Čelsi je četvrti sa 14 bodova, a Notingem je na devetom mestu sa 10 poena.

U sledećem kolu, Čelsi će gostovati Liverpulu, dok će Notingem dočekati Kristal Palas.