HOROR PAD I TEŠKA POVREDA PAVLOVIĆA! Fudbaleri Bajerna mu posvetili pobedu, čeka ga duga pauza

Nemački reprezentativac srpskog porekla Aleksandar Pavlović (20) doživeo je tešku povredu.

Fei Lipu¡¤luyizi / Xinhua News / Profimedia

Bajern je kao domaćin pobedio Štutgart rezultatom 4:0 iako u prvom poluvremenu nije bilo golova. Hari Kejn je postigao het-trik, a konačan rezultat je postavio Kingsli Koman.

Utakmicu je, nažalost, obeležila teška povreda Pavlovića kojem su saigrači posvetili pobedu.

Nesuđeni reprezentativac Srbije koji je odabrao da predstavlja Nemačku već u osmom minutu je završio meč nakon jezivog pada.

Ubrzo se pojavila informacija da je mladi fudbaler polomio ključnu kost, a iz kluba su poručili da je pred njim višenedeljna pauza.

Pavlović je ove sezone igrao na devet utakmica u svim takmičenjima, a na njima je postigao jedan gol uz jednu asistenciju.