ROSONERI SLAVILI SA IGRAČEM VIŠE: Milan zabeležio prvu pobedu u Ligi šampiona protiv Klub Briža

Milan zabeležio prvu pobedu u Ligi šampiona protiv Klub Briža

Spada / LaPresse / Profimedia

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Klub Briž 3:1, u trećem kolu Lige šampiona.

Prednost Milanu doneo je Kristijan Pulišić golom u 34. minutu, a izjednačenje Klub Brižu Kirijani Sabe pogotkom u 51. minutu.

Vođstvo Milanu je vratio Tidžani Rejnders golom u 61. minutu, da bi isti igrač postavio konačan rezultat pogotkom u 71. minutu.

Gol koji je postigao napadač Milana Frančesko Kamarda u 87. minutu poništen je zbog ofsajda.

Vezista Klub Briža Rafael Onjedika dobio je crveni karton u 40. minutu.

Reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović nije ulazio u igru za Milan, dok je Luka Jović utakmicu propustio zbog povrede.

Milan se nalazi na 18. mestu sa tri boda, dok Klub Briž zauzima 24. poziciju sa istim brojem bodova.

Milan će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu protiv Real Madrida, dok će Klub Briž dočekati Aston Vilu.