POTPUNI SPEKTAKL U LIGI ŠAMPIONA: Kakva Barsa? Strašna Barsa! Čudesni Katalonci uništili Bajern uz tri gola Rafinje! Dinamo pregazio Salzburg u Austriji

JOSEP LAGO / AFP / Profimedia

Spektakularno veče u Ligi šampiona koje su obeležili fudbaleri Barselone! Oni su uništili Bajern sa čak 4:1 u meču 3. kola elitnog takmičenja. Blistao je Rafinja koji je postigao tri gol.

Bajern nije znao šta ih je snašlo na "Olimpijskom stadionu". Gotovo svaki šut Barse ka njihovom golu završio je u mreži.

Dinamo iz Zagreba razbio je na gostovanju Salzburg i laganom pobedom 2:0 došao do četvrtog boda u Ligi šampiona. Zanimljivo, oni su sada na tabeli bolji od Bajerna koji ih je deklasirao sa 9:2.

Haland je takođe obeležio ovo veče, evrogolom u pobedi nas Slavijom - 5:0. Inter je do tri boda došao golom Tirama u 90+3. minutu meča sa Jang Bojsom.

Inter do tri boda u 90+4!

Tiram! Inter dolazi do pobede na gostovanju Jang Bojsu u nadoknadi vremena.

22:44

Puče petarda

Siti daje i peti gol! Ne spuštaju gas "građani". Slavija je pretrpela katastrofu.

22:39

Dinamo na korak od pobede

Zagrepčani postiži i drugi gol u Salzburgu - 0:2 (Petković). Posao im je olakšan jer je golman domaćeg tima dobio crveni karton.

22:35

Senzacionalni Lil

Dejvid donosi potpuni preokret Francuzima na gostovanju Atletiku - 1:2. Za 13 minuta Lil je dao dva gola i okrenuo rezultat

22:27

Benfika se vraća u igru

Portugalski gigant smanjuje vođstvo Fejenorda - 1:2 (Aturkoglu).  Siti nastavlja da "puni" Slaviju. Četvrti gol za domaćina je postigao Haland.

22:22

Siti 3, Atletiko šokiran

Rešena je svaka dilema oko pobednika na meču Mančester siti - Slavija. Treći gol za domaćina postiže Stons. U istom momentu i Lil utišava "Vandu Metropolitano". Atletiko je primio gol za 1:1.

22:16

Barsa uništava Bajern!

Barselona postiže i četvrti gol protiv Bavaraca. Rafinja je ponovo strelac, njegov treći gol - 4:1.

22:15

Siti postiže drugi gol

Mančester siti dolazi do 2:0 protiv Slavije. Haland je postigao ČUDESAN gol!

Pogledajte čistu magiju:

22:07

Arnautović neprecizan sa "kreča"

Marko Arnautović promašio je penal za Inter na meču sa Jang Bojsom!

22:05

Dinamo vodi!

Zagrepčani su postigli vodeći pogodak u Austriji. Nastavlja se agonija Salzburga... Kulenović je strelac.

21:47

Kakva Barsa? Strašna Barsa!

Katalonci postižu treći gol protiv Bajerna! Magični Rafinja je pogodio posle sjajnog driblinga. Njegov drugi gol večeras.

21:37

Barsa ponovo vodi!

U jeku napada Bajerna, Katalonci postižu gol za 2:1! Levandovski je pogodio protiv bivšeg kluba.

21:33

Fejenord gazi!

Benfika ne zna šta im se dešava! Fejenord vodi 2:0, a jedan gol im je i poništen što govori o dominaciji u Lisabonu.

21:28

Liverpul vodi u Lajpcigu

Nunjez pogađa glavom za vođstvo Liverpula na vrućem gostovanju u Nemačkoj - 0:1.

21:19

Bajern poravnava u Barseloni

E, sada nema ofsajda! Bajern kruniše veliku inicijativu i Kejn pogađa za 1:1.

21:12

Prvo iznenađenje!

Fejenord vodi u Lisabonu. Benfika je kapitulirala u 11. minutu, a gol za goste postigao je Ueda.

21:11

Bajernu poništen gol

Bavarci su pogodili, ali iz ofsajda. Na intervenciju iz VAR sobe poništen je pogodak Kejna

21:09

Domaći timovi imaju reč

Atletiko dolazi do gola protiv Lila. Strelac je Alvarez. Golu je prethodila neverovatna greška štopera Lila.

21:04

Foden pogađa za Siti

Mančester siti vodi protiv Sparte posle samo tri minuta igre.

21:03

VODI BARSA OD 1. MINUTA!

Ludilo u Barseloni. Ispala je odbrana Bajerna posle 60 sekundi i to je kaznio Rafinja za 1:0.

20:36

Vreme je za spektakl!

Utakmica večeri u Ligi šampiona je sudar Barse i Bajerna. Verujemo da ćemo gledati sjajan fudbal u Kataloniji.