TSC POTPUNO NEMOĆAN PROTIV POLJSKOG VELIKANA: Legija ubedljivo slavila u Bačkoj Topoli, srpski klub na dnu Lige konferencija!

TSC - Legija 0:3

Starsport

Fudbaleri TSC-a poraženi su od Legije u Bačkoj Topoli rezultatom 0:3 u utakmici 2. kola Lige konferencija.

Poljski klub je dominirao u Bačkoj Topoli i sasvim zasluženo ubedljivo slavio.

Strelci za Legiju bili su Kapuška u 11., Lukinjaš u 47. i Hodina u 62. minutu.

Legija je povela u 11. minutu golom Bartoša Kapucke. Nakon centaršuta Lukinjasa sa leve strane, loše je reagovala odbrana TSC-a i Kapucka je sa oko šest metara neometan prosledio loptu u mrežu.

Nakon dva minuta igre u nastavku gosti su duplirali prednost. Nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao Lukinjas i postigao pogodak.

U 62. minutu Legija je stigla i do trećeg gola. Nakon asistencije Vinagre, Kacper Čodina je zatresao mrežu domaćina.

Domaćin je nešto pokušavao, ali nije stvorio nijednu pravu priliku tokom 90 minuta i bio je potpuno bezopasan.

Gosti su bili mnogo konkretbniji i propustili  su priliku da zabeleže još ubedljiviju pobedu.

Legija je tako upisala i drugu bobedu i ima maksimalnih šest bodova nakon ovog kola, dok je TSC bez bodova prikovan za samo dno.

U narednom kolu 7. novembra TSC dočekuje Lugano,dok će Legija ugostiti Dinamo iz Minska.

Uživo
22:47

90. minut - Nadoknada

Utakmica je produžena za četiri minuta.

22:37

80. minut - I jedni i drugi jedva čekaju kraj meča

Sve je ovde jasno, pobednik je odavno poznat.

22:21
22:18

60. minut - Napada TSC, Legija vreba iz kontre

Domaćin nema kud, gosti strpljivo čekaju svoju šansu i čini se da su bliži trećem golu, nego TSC prvom na meču.

22:05
22:02

46. minut - Utakmica je nastavljena

Počelo je drugo poluvreme. Povređenog Pankova kod Legije zamenio je Žulkovski.

21:46

Završeno je prvo poluvreme

Kraj prvog poluvremena u Bačkoj Topoli, gosti zasluženo vode, ostavili su bolji utisak.

21:36

37. minutu - Nova prilika za Legiju

Odlično je Lukinjas Gual šutirao iskosa sa leve strane, ciljao, lopta srećom odlazi tik pored leve stative stative Ilića

21:33

32. minut - Umalo da gosti dupliraju prednost

Slična akcija kao kod prvog gola. Brza kontra po levoj strani i centaršut. Smušeno je reagovala odbrana TSC -a , ali srećom loptu je uhvatio golman Ilić.

21:24

23. minut - Napada TSC

Pokušavaju domaći da što pre dođu do izjednačenja, ali bez prave prilike.

21:11
21:00

1.minut - Utakmica je počela