NATHO NE GREŠI SA "BELE TAČKE"! Pogledajte kako je Partizan izjednačio protiv Čukaričkog - lopta na jednu, a golman na drugu stranu! VIDEO

Starsport

Posle prvih 45 minuta igre, fudbaleri Partizana gubili su od Čukaričkog rezultatom 0:1 u Humskoj ulici.

Igrao se 24. minut kada se rezultat na semaforu promenio.

Pogrešio je Natho na sredini terena, Tufegdžić mu je oduzeo loptu, zatim elegantno proterao kroz noge Iliću, pa uposlio Cvetkovića koji je bio sam na drugoj stativi, a njemu nije bilo teško da loptu sprovede u mrežu.

Do kraja poluvremena rezultat se nije menjao, ali se zato mreža ponovo zatresla u 54. minutu. Ovog puta, loptu iz mreže vadio je golman Čukaričkog, Nikola Mirković.

Posle centaršuta sa desnog krila, Miladin Stevanović je oborio Đorđa Jovanovića, a glavni arbitar meča je bez oklevanja pokazao na belu tačku.

Odgovornost na sebe preuzeo je Bibras Natho, koji je golmana poslao na jednu, a loptu na drugu stranu i tako poravnao rezultat.