Radašin postaje Jutjub zvezda: Radoš Bajić snimio nastavak serijala "Selo gori", a poznat i datum premijere
Omiljeni junaci iz sela Petlovac, iz večnosti u koju su otišli, vraćaju se u novom, drugačijem formatu, u serijalu pod nazivom "I tako...", koji će biti objavljen na Jutjubu. Iz plejade omiljenih likova prvi na redu je, a ko bi drugi nego - Radašin, u epizodi koja se zove "Morava"
Prošlo je nepunih 20 godina otkako je snimljen prvi kadar i cela decenija otkad je pala poslednja klapa čuvene televizijske serije "Selo gori, a baba se češlja". Posle emitovanja 101 epizode ovog TV ostvarenja, koje je zabeležilo do tada nezapamćenu gledanost, čuvena "Baba" bila je i ostala najgledaniji televizijski program koji se ikad emitovao u Srbiji i regionu.



Idejni tvorac serije i glavni glumac Radoš Bajić odlučio je da ispuni želje mnogih i posle toliko godina snimi nekoliko epizoda sa svojim junakom Radašinom. Ovoga puta, umesto nastavka serije, omiljeni junaci iz sela Petlovac, iz večnosti u koju su otišli, vraćaju se u novom, drugačijem formatu, u serijalu pod nazivom "I tako...", koji će biti objavljen na Jutjubu. Iz plejade omiljenih likova prvi na redu je, a ko bi drugi nego - Radašin, u epizodi koja se zove "Morava", a koju možete pogledati od subote, 8. marta, ekskluzivno na Jutjub kanalu produkcijske kuće "Kontrast studios".
Radoš Bajić je rođen 24. septembra 1953. godine u selu Medveđi kod Trstenika, kao drugo i jedino muško dete u seljačkoj porodici oca Miloša Bajića, majke Vere. Iza sebe ima blistavu karijera sa više od 100 glavnih i velikih uloga na filmu i televiziji. Dobitnik je svih najznačajnijih profesionalnih i društvenih priznanja. Pored velikog broja uloga i autorskih projekata, publika najviše voli njegovu seriju "Selo gori, a baba s češlja", koja je najgledaniji program i u reprizi na Kurir televiziji.
Gotovo pola veka je u ljubavi sa suprugom Milenom, a najponosniji je na svoju decu, ćerku Jelenu i sina Nedeljka, i svoje četvoro unučadi: Sofiju, Lenku, Aleksandra i Filipa