BILI JOJ PREDGRUPA NA KONCERTU U SKOPLJU

"HVALILI SU SE DA IM JE TO NAJVEĆI USPEH U KARIJERI I DA SU PONOSNI" Pokojni članovi benda DNK bili oduševljeni saradnjom sa Karleušom: JK ne može da se smiri..

jk.jpg
Foto: Printscreen, Video plus, Petar Aleksić

Pop zvezda se potresnim rečima oprostila od preminulih članova grupe DNK

Pokojni članovi grupe DNK bili su predgrupa na velikom koncertu Jelene Karleuše koji je ona održala u oktobru prošle godine u Skoplju.

Oni su tad zagrejali publiku u krcatoj dvorani, a njihov nastup trajao je oko sat vremena.

x News1 Nemanja Nikolic copy.jpg x News1 Nemanja Nikolic copy.jpg
Foto: Printskrin, Nemanja Nikolić

- Nakon nastupa, momci su svima pričali koliko su srećni i ponosni što je Jelena baš njih izabrala za svoju predgrupu. Hvalili su se kako im je to najveći uspeh u karijeri. I Karleuša je jako potresena zbog njihove smrti, od kada je čula za tu tragediju ne može da se smiri - ispričao nam je izvor.

Podsetimo, JK se potresnim rečima oprostila od benda na Fejsbuku.

- Izražavam najdublje i najiskrenije saučešće čitavoj bratskoj Makedoniji. Užasna tragedija! Toliko mladih života... Plačem dok čitam vesti. Momci iz makedonske grupe DNK bili su gosti na mom koncertu u Skoplju, voljeni od strane makedonske publike. Ne verujem da ovo pišem... Neka univerzum da snage porodicama poginulih u ovom strašnom bolu - napisala je Jelena.

Foto: Printscreen/Instagram, screenshot Instagram/skopje1mk

I Karleušin PR Zoran Birtašević oglasio se ovim povodom:

- Reči nemam. Upoznao sam ove momke, koji su bili predgrupa na koncertu JK u Skoplju. Počivajte u miru - istakao je Birtašević.

Kurir.rs

 Prijem povređenih iz Severne Makedonije:

This browser does not support the video element.

01:13
Prijem povređenih iz Severne Makedonije Izvor: Kurir