TEŠKA NESREĆA U BARAJEVU: Poginuo mladić, dvoje povređeno!
BEOGRAD - Nemanja J. (27) poginuo je noćas u saobraćajnoj nesreći u Barajevu. U udesu su teško povređene dve osobe.
Do nesreće je došlo kada je automobil “pasat”, sa švedskim tablicama, izleteo sa kolovoza u jednoj krivini. Za volanom je bio mladić bez dokumenata, ali je brzo utvrđeno da je u pitanju državljanin Švedske srpskog porekla, Stefan L. (21).
U momentu dolaska Hitne pomoći, Nemanja J. je još davao znake života, ali je preminuo po prijemu u beogradski Urgentni centar.
U bolnicu su i vozač “pasata” koji ima teške povrede, kao i devojka koja je bila u vozilu, i koja nije životno ugrožena.
(Blic)
"UKRAJINA MORA DA PREPUSTI TERITORIJU RUSIJI!" Hladan tuš iz Amerike uoči sastanka, oglasio se i Zelenski (FOTO/VIDEO)