U jednoj od kuća koju je koristio državljanin Crne Gore pronađeno je duvan razmeren u kese od po 200, 300 i 500 grama, kao i digitalnu vagu za merenje, a u kući Novosađanina pronađen rezani duvan i digitalna vagica za merenje

NOVI SAD - U dve kuće na Limanu i Telepu, u Novom Sadu, policija je pronašla oko 50 kilograma rezanog duvana.

U kući koju koristi 51-godišnji državljanin Crne Gore, policija je pronašla i zaplenila duvan, razmeren u kese od po 200, 300 i 500 grama, kao i digitalnu vagu za merenje.

rezani-duvan-zaplena.jpg
Foto: Arhivska Fotografija

Protiv njega će biti podneta krivična prijava za nedozvoljen promet akciznih proizvoda, na osnovu Zakona o poreskom postupku i poreskoj administraciji.

rezani-duvan-zaplena.jpg
Foto: Mup

U kući 57-godišnjeg Novosađanina policija je, takođe, pronašla rezani duvan i vagu i podneće protiv njega prijavu za nedozvoljeno skladištenje.

S. S.