Dragan Tomić plakao u sudu!

BEOGRAD - Kasno za kajanje!
Bivši direktor Rudarskog basena „Kolubara“ Dragan Tomić rasplakao se juče u sudnici Višeg suda u Beogradu, gde je počelo njegovo suđenje zbog malverzacija sa gvožđem, čime je oštetio preduzeće za 58,8 miliona dinara! Zajedno s Tomićem, optužena su još petorica njegovih saradnika.
- Optužnica je puna neistina i pogrešnih činjenica. Mojim dolaskom u „Kolubaru“ povećana je proizvodnja. Srpska pravoslavna crkva mi je dodelila orden i proglašen sam za menadžera godine 2007. Ovo ne govorim da se hvalim, već da znate da ima nešto i van optužnice - rekao je plačnim glasom Tomić.
(J. S.)
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)