PRVE SLIKE S MESTA ŠOK-NESREĆE KOD KARAĐORĐEVOG PARKA: Autobus prešao pešaku preko noge, vozač izašao, pogledao i samo produžio?!
BEOGRAD - U centru Beograda kod Karađorđevog parka danas se na šinama dogodila saobraćajna nesreća kada je vozač autobusa pešaku točkom prešao preko noge i samo produžio dalje kao da se ništa nije desilo?!
Pešak je hitno prevezen u Urgentni, uviđaj je u toku, a sreća u nesreći je to što mu je prešao samo preko noge i čovek nije životno ugrožen.
Kako saznajemo, vozač ili njegov kolega izašao je iz autobusa posle incidenta, pogledao i samo se vratio za volan i produžio kao da se ništa nije dogodilo.
Prema prvim i nezvaničnim informacijama, autobus je identifikovan a vozač sustignut u Borskoj ulici. Prema nezvaničnim saznanjima na alko-testu na licu mesta nije imao alkohola u krvi, ali policija i dalje proverava sve.
(Kurir.rs/J.R.)
UPUCAO ČOVEKA, PA SE DAO U BEG! Pogledajte kako napadač iz Odžaka beži nakon što je ispalio 2 metka u muškarca (VIDEO)