PRVE SLIKE S MESTA TEŠKE NESREĆE KOD POŽEGE: Vozač auta CG tablica preticao kolonu i izazvao direktan sudar, 2 poginula FOTO
Teška nesreća u kojoj su dve osobe poginule dogodila se u selu Prijanovići kod Požege kada je vozač automobila crnogosrkih registarskih oznaka, koji se kretao iz pravca Čačka preticao kolonu vozila na mestu gde to nije dozvoljeno i direktno se sudario sa vozilom "folksvagen turan" koje mu je dolazilo u susret iz suprotnog pravca.
U automobilima nije bilo drugih putnika osim vozača, a obojica su na licu mesta izgubila život.
Zbog uviđaja koji se vrši na licu mesta, saobraćaj je duže od sat vremena bio u prekidu, a za to vreme formirane su dugačke kolone automobila u oba smera.
(Kurir.rs/RINA)
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)