KRALJEVO: Dolijao serijski provalnik sa pijace
![](/img/placeholders/placeholder-kurir.png)
KRALJEVO - Protiv jednog žitelja Kraljeva je podneta krivična prijava zbog 13 teških krađa na gradskoj pijaci, a vrednost ukradenih stvari se procenjuje na više od 1,4 miliona dinara.
Policijska uprava Kraljevo saopštila je da sumnja da je Predrag L.(49) od oktobra 2010. godine na pijaci u Beogradskoj ulici otključavao tezge prodavaca iz kojih je krao odeću, posteljinu, i druge predmete koje je prodavao.
Kako je navela policija, osumnjičeni je obio i službene prostorije javnog preduzeća Pijaca. Prilikom pretresa stana Predraga L. nađen je deo ukradenih stvari koje su vraćene vlasnicima.
DODELJENA ODLIKOVANJA POVODOM DANA DRŽAVNOSTI SRBIJE Vučić posthumno odlikovao Nikolu Krsmanovića, policajca ubijenog na dužnosti, orden primila majka Ljilja