U toku saslušanje privedenih u aferi Tehnohemija
![](/img/placeholders/placeholder-kurir.png)
BEOGRAD - U Tužilaštvu za organizovani kriminal u toku su saslušanja Aleksandra Vučetića i Ljiljane Mlađan, članova Komisije za kontrolu ugovora o prodaji u Agenciji za privatizaciju, koje je policija jutros privela, saopštilo je Tužilaštvo.
Protiv njih i bivšeg direktora Agencije Miodraga Đorđevića, policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj prilikom kontrole ispunjenja ugovornih obaveza iz ugovora o prodaji koji je Agencija zaključila s kupcem preduzeća Tehnohemija.
Oni su tom prilikom kupcu pribavili imovinsku korist 29.234.000 dinara, navodi se u saopštenju tužioca za organizovani kriminal Miljka Radisavljevića.
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)