NA BEOGRADSKI AERODROM STIGAO KOFER PUN DROGE! Carinici minut pre poletanja aviona u prtljagu putnice primetili skoro 27 kg narkotika! (foto)
Droga je zajedno sa putnicom predata u dalju nadležnost policije i tužilaštva.
Na aerodromu Nikola Tesla 18. marta 2025. godine, sprečen je pokušaj krijumčarenja 26,5 kilograma marihuane otkrivene u koferima jedne putnice.
Iako je službenike carine i policije delilo samo nekoliko minuta od poletanja aviona kojim je putnica nameravala da napusti teritoriju Republike Srbije, sinhronizovanom akcijom uspešno je osujećena u tom pokušaju.
Detaljnom kontrolom je utvrđeno da se u njenom prtljagu nalazilo čak 45 vakumiranih kesa punih marihuane, ukupne težine 26,5 kg.
S obzirom da je reč o krivičnom delu, droga je zajedno sa putnicom predata u dalju nadležnost policije i tužilaštva.
UPUCAO ČOVEKA, PA SE DAO U BEG! Pogledajte kako napadač iz Odžaka beži nakon što je ispalio 2 metka u muškarca (VIDEO)