U SUDARU BMW I "PEŽOA" KOD BUJANOVCA POVREĐENO DETE: Maloletnik ima teške povrede, a dvoje odraslih lakše!
Saobraćajna nesreća se desila u nedelju oko 15 časova na putu Levosje-Samoljica.
U saobraćajnoj nezgodi koja se u nedelju oko 15 časova dogodila na lokalnom putu Levosoje-Samoljica u bujanovačkoj opštini, teške telesne povrede zadobilo je dete, a lakše su povređene još dve osobe, potvrđeno je Kuriru u PU Vranje.
Prema navodima policije, dete je nakon zbrinjavanja u ZC Vranje i ukazane lekarske pomoći, prebačeno u UKC Niš. Nezgoda se dogodila kada je došlo do kontakta između vozila marke BMW koje se kretalo iz pravca sela Levosoje prema Samoljici, i "pežoa" koji je dolazio iz suprotnog smera. Tom prilikom došlo je do povređivanja vozača BMW-a i putnika u tom vozilu, maloeltnika, i putnika u "pežou". Dete je zadobilo teške telesne povrede, dok su vozač BMW i putnik iz "pežoa" zadobili lakše telesne povrede. Uviđaj je po ovlašćenju nadležnog tužilaštva izvršila saobraćajna policija
Vozač BMW i maloletno lice su iz okoline Preševa, a vozač i putnik iz "pežoa" su iz okoline Bujanovca.
Inače, na području Policijske uprave u Vranju, od 28. do 30. marta registrovano je pet saobraćajnih nezgoda. Jedna osoba je zadobila teške telesne povrede, a četiri osobe su lakše povređene. Zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola zadržane su dve osobe.
"OVO JE ČUDO OD AGREGATA, ODMAH SE SPUŠTAJU RAMPE" Vučić pokazao kako izgleda kontrolna soba za nove tunele Munjino brdo i Laz (VIDEO)