MLADIĆU (25) RAZBILI LOBANJU KAMENICOM! Jeziva tuča ispred kafića u Prokuplju, njih petoro se tuklo!
L. M. (25) sa teškim povredama glave prevezen u niški UKC.
U tuči koja se tokom noći dogodila u Ulici Ratka Pavlovića u Prokuplju ispred jednog kafića, teško je povređena jedna osoba, a dve su zadobile lake telesne povrede.
Kako nam je potvrđeno u Zdravstvenom centru Prokuplje, L.M. (25) iz okoline Prokuplja je zbog povreda glave nakon dijagnostike prevezen u niški Univerzitetsko klinički centar. Prema načim informacijama, polomljena mu je lobanja, najverovatnije nekom kamenom kockom. Još dve osobe su zadobile manje povrede u vidu ogrebotina.
- Sve je krenulo negde oko dva sata nakon ponoći. U tuči je učestvovalo najmanje pet osoba. Nakon što je intervenisala Hitna pomoć i najteže povređeni prevezen na Urgentno odeljenje bolnice, učesnici tuče su privedeni u policiju na informativni razgovor, a od tužioca će zavisiti dalji postupak protiv njih - rekao je naš izvor
"OVO JE MOJ ŽIVOT, SRBIJA KOJA SE GRADI I RADI!" Vučić obišao Ekspo gradilište i pokazao napredak: Niko i nikada ne može da zaustavi Srbiju! (VIDEO)