OTAC MONTRUM SILOVAO MALOLETNU ĆERKU U KURŠUMLIJI: Devojčica ga sama prijavila policiji, podignuta optužnica
Više tužilaštvo u Prokuplju je nakon veštačenja i svih preduzetih dokaznih radnji, podiglo opštužnicu protiv Kuršumličana za kojeg se sumnja da je u dužem vremenskom periodu silovao svoju maloletnu ćerku.
Protiv oca (42) iz Kuršumlije podignuta je optužnica za obljubu zloupotrebom položaja. Za to delo zaprećena je kazna zatvora od 5 do 12 godina. Na tu odluku postoji pravo žalbe okrivljenog.
Sudsko veće Višeg suda u Prokuplju krajem prošle nedelje ukinulo je pritvor osumnjičenom, jer su ispitani svi svedoci, a osumnjičenom je izrečena mera zabrane prilaska oštećenoj.
Za slučaj se saznalo sredinom oktobra prošle godine kada je sama devojica otišla u policiju i prijavila. Osumnjičeni, sada optuženi je odmah uhapšen i bio je u pritvoru do prošlog petka.
Majka oštećene i sada bivša supruga optuženog kaže da se devojčica loše oseća, te da se već šest meseci leči u Nišu.
OVO JE NEVEROVATNO, VELIČANSTVENO! Vučić obišao deonicu auto-puta Preljina-Požega: Kao iz najlepših snova, izgleda kao Švajcarska! Ponosan sam i mnogo srećan