(VIDEO) PRANJE MOZGA U PALESTINI: Deca glume napad na izraelske vojnike
Internetom kruži stravičan snimak na kome sedmogodišnja devojčica iz Palestine glumi da nožem napada dečake odevene kao jevrejske vojnike.
Video užasne dečje igre objavljen je prošle nedelje na Hamas TV-u, a u pozadini se vidi logo jedne britanske humanitarne organizacije.
Devojčica, odevena u hidžab, "napada" dva dečaka koji su obučeni kao izraelski vojnici. Oni odgovore tako što je "upucaju" na šta ona pada na pod. Posle toga, dečak koji je odeven kao terorista "ubija" vojnike.
Šokantan snimak pranja mozga deci snimljen je prošle nedelje na palestinskom Festivalu za decu i obrazovanje, a koji delom finansira i jedna britanska humanitarna organizacija.
(Index.hr)
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)