ZA SASTANAK PUTINA I TRAMPA DOGOVORENI VREME I MESTO: Lideri Rusije i Amerike sastaće se u trećoj zemlji!
Moskva i Vašington su postigli dogovor o održavanju skorog samita Vladimira Putina i Donalda Trampa, izjavio je novinarima pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
On je istakao da će mesto i vreme samita, Moskva i Vašington objaviti sutra, prenosi Rojters.
Ušakov je samo rekao da će samit biti održan na zajednički usaglašenoj lokaciji u trećoj zemlji, kao i da je za pripremu susreta dva predsednika potrebno još nekoliko nedelja.
On se novinarima obratio nakon susreta Putina sa Trampovim savetnikom Džonom Boltonom, u Moskvi.
Državni sekretar SAD Majk Pompeo prošle nedelje je izjavio da je Boltonova poseta Moskvi u sklopu priprema susreta Trampa i Putina, do kojeg treba da dođe "u ne tako dalekoj budućnosti".
Kurir.rs / Tanjug
Foto: Reuters /Carlos Barria
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)