MASAKR U NEMAČKOJ PSIHIJATRIJSKOJ USTANOVI: Radnica ubila četvoro korisnika, peti u teškom stanju VIDEO
Četiri osobe pronađene su mrtve u bolnici u nemačkom gradu Potsdamu kasno sinoć i jedna žena je privedena, saopštila je policija.
Portparol policije države Brandenburg rekao je da su pozvani u kliniku Oberlin oko 21 čas, i da su našli četvoro mrtvih ljudi i petu osobu teško povređenu. "Na žrtvama su jasne oznake spoljnog nasilja", rekao je portparol policije.
Kazao je da se osnovano sumnja da je privedena žena odgovorna za ubistva ali nije izneo dodatne detalje.
Lokalni list Potsdamer Nojste Nahrihten (Potsdamer Neueste Nachrichten) javio je da su žrtve blnički pacijenti a da je privedena žena zaposlena u toj bolnici.
Kurir.rs/Beta-AFP
CRNO NA BELO - OVO SU DOKAZI O PRIPREMI GRAĐANSKOG RATA U SRBIJI! Prikazani autentični audio-snimci plana destabilizacije i pokušaja državnog udara (FOTO)