UZNEMIRUJUĆI VIDEO: Akrobata propao kroz mrežu u cirkusu u Moskvi

Kenijski akrobata Karo Kristofer Kazungu proleteo je kroz sigurnosnu mrežu tokom svoje tačke u Moskovskom cirkusu i prebačen je u bolnicu sa ozbiljnim povredama.
Na amaterskom snimku prikazanom na ruskoj televiziji vidi se 22-godišnji Karo Kristofer Kazungu kako propada kroz mrežu, prenosi AP.
Veliki moskovski državni cirkus je na svom sajtu naveo da je Kazungu bio svestan kada je prebačen u bolnicu. Agencija RIA Novosti citira direktora predstave koji je rekao da je Kazungu pukao jedan pršljen.
Kazungu je jedan od desetak ruskih i kenijskih izvođača koji učestvuju u ovom veoma zahtevnom i komplikovanom akrobatskom šou.
"VRAĆAMO SE NAJVAŽNIJIM I NAJBOLJIM STVARIMA - NAPRETKU SRBIJE" Vučić: Vreme za odgovornost dolazi, i to je, čini mi se, najbolja vest za građane Srbije