Slušaj vest

Policija u Londonu lovi napadača koji je prošlog utorka odsekao kosu ženi dok je šetala ulicom.

Od tada su na društvenim mrežama krenule da se nižu objave o sličnim incidentima, iako policija tvrdi da su oni upoznati sa samo jednim slučajem.

Na društvenim mrežama uglavnom se širi ista poruka: "Svim devojkama i ženama Sidkapa, budite svesne da postoji serijski napadač koji nasumično napada žene s leđa. Do sada je napao pet i voli da šiša kosu pa vas molim da budete oprezne".

Bizaran napad šišanjem kose dogodio se u Sidkapu, u jugoistočnom Londonu, a policija je od tada pojačala patrole u tom području. Portparol policije rekao je da su svesni objava na društvenim mrežama.

- Možemo da potvrdimo da smo reagovali na jedan incident koji se dogodio u utorak, 7. januara u 20.41, u kojem je žena prijavila da ju je muškarac ošišao. Znajte da naporno radimo kako bismo pokušali da lociramo osumnjičenog - rekao je portparol.

(Kurir.rs/Mirror)

 Hapšenje manijaka na Dorćolu:

Error in getting video.

Hapšenje manijaka na Dorćolu Izvor: Kurir