NOVA PUCNJAVA U CRNOJ GORI: U Zeti ranjen Bojan Anđušić! Hitno prebačen na Klinički centar!
Tridesetjednogodišnji Bojan Anđušić ranjen je u pucnjavi u Zeti koja se je dogodila večeras oko 19 časova. Kako navode Vijesti, on je transportovan u UB KCCG. Policija je na licu mesta i u toku je uviđaj.
On je zadobio lakše telesne povrede u predelu noge, a policija traga za dva lica i vozilo kojim su se udaljili sa lica mesta.
Da podsetimo, ovo je treći vatreni obračun u poslednjih nedelju dana na teritoriji Crne Gore. Naime, 17. februara na Cetinju ubijen je 30-godišnji Andrija Gazivoda, a 13. februara u Herceg Novom usmrćen je Šćepan Roganović, za koga se sumnja da je pripadnik kavačkog klana.
Kurir.rs/Vijesti
Foto: Profiemdia
CRNO NA BELO - OVO SU DOKAZI O PRIPREMI GRAĐANSKOG RATA U SRBIJI! Prikazani autentični audio-snimci plana destabilizacije i pokušaja državnog udara (FOTO)