CRNO-BELI POČINJU PRIPREME: Bata pali motore na VALJKU!
Partizanu su pojačanja preko potrebna, ali za sada će Zoran Mirković na raspolaganju imati (samo) stare snage. Trener crno-beli u sredu, u 10 časova, označiće početak priprema za drugi deo sezone.
Prelazni rok još nije počeo za klub iz Humske. Nijedan igrač nije napustio Partizan, ali isto tako niko nije ni došao u tabor vicešampiona Srbije. To, naravno, ne znači da su čelnici crno-belih u potpunosti zadovoljni sa igračkim kadrom. Naredne nedelje doneće nova imena u timu Zorana Mirkovića, pre svega u ofanzivi.
- Želimo da dovedemo dvojicu ofanzivaca iz inostranstva - izjavio je Miloš Vazura, direktor Partizana.
Pored napada, "parni valjak" će se pojačati i na bekovskim pozicijama. Očekuje se angažovanje i levog i desnog beka. Nekadašnji reprezentativac Ivan Obradović, rado bi bio viđen po levoj strani terena u Humskoj, ali za to je potrebno da ga Anderleht precrta iz planova za drugi deo sezone.
Očekuje se da bude i odlazaka iz Partizana. Zorana Tošića rado bi u svojim redovima video turski Rizespor, ali Partizan će neće odreći iskusnog veziste bez lepe svote obeštećenja. Kada je reč o najboljem igraču crno-belih, Rikardu, ako je verovati čelnicima klub on nije na prodaju. Za njega postoje ponude, ali luksuz bi bio odreći se igrača koji timu Zorana Mirkovića donosi razliku na terenu.
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)