Leo Mesi na poklonjenju Gospi u Međugorju
![](/img/placeholders/placeholder-kurir.png)
SARAJEVO - Fudbaler Barcelone Lionel Mesi doputovao je u Međugorje u Hercegovini. Kako navode mediji u BiH, Mesi je privatnim avionom sleteo u Dubrovnik, a onda automobilom došao do Međugorja.
U martu je Međugorje posetio trener Mančester Sitija Roberto Mancini, a 3. jula ove godine i golman Italije i Juventusa Đanluiđi Bufon (Gianlugi Buffon).
Međugorje je postalo poznato rimokatoličko svetište nakon izjava pojedinih lokalnih stanovnika da im se prikazala Devica Marija. Prvo takvo svedočenje o ukazanju bilo je 1981. godine, a od tada je u tom hercegovačkom gradu počeo da se razvija verski turizam.
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)