ČUDO SE DOGODILO: NAPREDAK DAO GOL POSLE 980 MINUTA! Ali, rezultat - katastrofalan! Navijači teraju Upravu!

superliga srbije

Kruševački Napredak se obrukao u subotu uveče na svom terenu, gde ga je deklasirao povratnik u Superligu Srbije Javor (4:2).

Gosti iz Ivanjice su čak četiri puta zatresli mrežu domaćih, a potom je usledio počasni gol Napretka, prvi posle 980 minuta posta, jer Kruševljani na prethodnih deset prvenstevnih mečeva nisu dali gol!

Navijači Napretka su ogorčeni katastrofalnim izdanjem protiv Javora, a na stadionu u Kruševcu je publika bila ogorčena i skandirala je: "Uprava, napolje". Bez što su posle deset posnih mečeva dali dva gola, Napredak je u Kruševcu poražen od Javora sa 4:2. Oba gola za domaći tim je postigao Bastajić!

U Subotici je Spartak ubedljivo savladao Voždovac sa 3:0 i tako nastavio niz bez poraza u tekućoj sezoni. Golove su dali Todoroski, Srećković i Obradović.