HOROR! KAPITEN NIŠLIJA KRVNIČKI PESNICAMA TUKAO PROTIVNIKA: Oborio ga na zemlju poput MMA borca i nastavio da ga udara (VIDEO)

SKANDAL

Niški Radnički se obrukao i protiv TSC-a, od koga je na Čairu izgubio sa 3:0. Međutim, meč su obeležila i dva crvena kartona igrača domaćeg tima, a kapiten Nišlija Aleksandar Pejović je protivničkog igrača udarao pesnicama, poput MMA borca.

Naime, posle prvog poluvremena bez golova, Stanojev je na početku drugog dela igra zatresao mrežu domaćina. Usledio je period igre u kojem je rasla nervoza Nišlija.

Tako je Stojić faulirao igrača Radničkog Arsića u 63. minutu. Pejović je potom prišao u želji da ubrza izvođenje slobodnog udarca pokušao da uzme loptu. Kako nije uspeo u svojoj nameri oborio je Stojića na zemlju i nekoliko puta ga žestoko udario.

Kada se sve smirilo, sudija je pokazao dva žuta kartona. Jedan igraču TSC-a zbog oštrog faula, a drugi Aleksandru Pejoviću kojem je to bio drugi karton, pa je automatski isključen.