JUVENTUSU SE OVO NEĆE DOPASTI: Pogba zbog Mundijala NE ŽELI na operaciju kolena!
Reprezentativac Francuske i fudbaler Juventusa Pol Pogba odlučio je da se ne podvrgne operaciji povređenog kolena, kako bi bio spreman da igra za reprezentaciju na Mundijalu u Kataru.
Pogba je došao letos u Juventus kao veliko pojačanje, međutim, na pripremama je doživeo povredu bočnog meniskusa desnog kolena.
Lekari predlažu operaciju kako bi se povreda sanirala, ali Pogba želi da odloži hiruški jer je period oporavka dug.
Iskusni vezista želi da bude deo reprezentacije Francuske, koja će krajem godine braniti titulu šampiona sveta osvojenu 2018. godine u Rusiji.
Očekuje se da će Francuz biti van terena oko pet nedelja.
Kurir sport
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)