SUSPENZIJA GA NIJE POREMETILA! Srpska "gol mašina" PONOVO radi - Mitrović ušao u igru, pa MAJSTORIJOM oduševio Evropu! VIDEO
Fudbaleri Fulama pobedili su Sautempton na gostovanju rezultatom 2:0 u utakmici 36. kola Premijer lige, a ovaj susret je posebno zanimljiv navijačima u Srbiji, jer dres Fulama nose Aleksandar Mitrović i Saša Lukić.
Zbog suspenzije koju je dobio, srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović propustio je osam utakmica, ali danas Marko Silva može da računa na snažnog golgetera.
Ipak, Mitrović se nije našao u startnoj postavi, već meč počinje sa klupe, baš kao i njegov saigrač iz reprezentacije, Saša Lukić.
Vodeći gol za Fulam postigao je Karlos Vinisijus u 48. minutu. Rid je sjajno pronašao Vinisijusa, koji sa pet metara nije imao većih problema, već je loptu neometao prosledio u protivničku mrežu.
Igrao se 65. minut, kada je Mitrović ušao u igru, a navijači Fulama gromoglasnim aplauzom su pozdravili srpskog napadača.
Sedam minuta nakon toga, srpski napadač je postigao drugi gol za svoj tim, i tako Fulamu doneo velikih 2:0.
Podsetimo, Mitrović je dobio osam mečeva suspenzije jer je 19. marta na utakmici FA kupa protiv Mančester junajteda odgurnuo sudiju Krisa Kavana.
Kurir sport
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)