HRVAT SE OBRUKAO ZA SVA VREMENA! U 97. minutu imao penal za bod, usledilo je NAJGORE izvođenje ikada! SMEJE MU SE CEO SVET (VIDEO)

HRVATSKA PANENKA

Promašaj reprezentativca Hrvatske obišao svet...

Fudbaler Osasune i reprezentativac Hrvatske Ante Budimir propisno se obrukao u finišu meča protiv Valensije.

Valensija je na gostovanju savladala Osasunu rezultatom 1:0 u 31. kolu španskog prvenstva, a meč je obeležilo komično izvođenje penala od strane hrvatskog fudbalera.

Budimir je bio apsolutni tragičar večeri. U 97. minutu dosuđen je penal za domaćina, Hrvat je stavio loptu na belu tačku i obrukao se za sve pare.

Zaleteo se, onda zastao i trapavo zahvatio loptu, koja je jedva došla do protivničkog golmana.

Komentator utakmice i navijači na društvenim mrežama konstatovali su da je to bio jedan od najgore izvedenih penala u istoriji fudbala.