PODELA BODOVA U VEČITOM DERBIJU: Deca Zvezde i Partizana odigrala FANTASTIČAN meč!

OMLADINCI

Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana odigran je nerešeno 1:1 (0:1) u sklopu 25. kola Omladinske lige Srbije.

25. kolo 02.05.2024. 13:30 Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5, Beograd Gledalaca: 500 Glavni sudija: Dejan Trifković, I pomoćnik: Nikola Borović, II pomoćnik: Nemanja Arnautović, Delegat: Jovan Borović, OTHER: Bojan Šiljegović

Crno-beli su poveli golom najboljeg strelca lige Dušana Jovanovića u 20. minutu, a tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Izjednačio je Mateja Radonjić u 80. minutu meča, što se ispostavilo kao konačan rezultt meča.

Utakmica je odigrana na pomoćnom terenu stadiona Rajko Mitić pred 500 gledalaca, a obilovalo je lepim potezima.

Crvena zvezda: Draškić (od 69. Dragović), Tegeltija, Milosavljević, Vidojević, Bubanja, Lečić (od 77. Radonjić), Petrović (od 56. Tošić), Cvetković, Gojkov, Vukojević (od 69. Krivokapić), Markočević (od 89. Teofilović). Partizan: Ralić, Čelić (od 56. Županjac), Roganović, Simić, P. Petrović, Alilović, Jovanović, M. Petrović (od 56. Dragojević), Janković (od 64. Ćuk), Ugrešić (od 69. Ninić), Mirčetić (od 76. Totić)

Momci iz oba tabora su pokazali da njih može ozbiljno da se računa i kada je u pitanju prvi tim.

Crvena zvezda je druga na tabeli sa 56 osvojenih bodova, jednim manje od lidera IMT-a.

Partizan je treći sa 52 osvojena boda.

Do kraja je ostalo još pet kola i vodiće se velika borba za titulu.

U sledećem kolu, Zvezda će u goste Grafičaru, dok će Partizan dočekati Jedinstvo.