"LJUDI DRAGI, JE L' OVO MOGUĆE" Hrvatski komentator se potpuno SLOMIO u prenosu: Nije mogao da dođe sebi posle ŠOKA u 98. minutu!

reakcija

Od ekstaze do očaja...

Komentator hrvatskog HRT-a, marko Šapit, nije mogao da dođe sebi nakon gola Italijana Matije Zakanjija u 98. minutu utakmice.

Podsetimo, Hrvatska je odigrala nerešeno sa Italijom 1:1 i tako najverovatnije ostala bez plasmana u osminu finala Evropskog prvenstva.

Imali su Vatreni sve u svojim rukama, vodili su od 55. minuta golom Luke Modrića, međutim u poslednjim sekundama utakmice usledio je pravi šok. Zakanji je zatresao mrežu i bacio u očaj Hrvate.

Koliko je gol Italije teško pao našim komšijama, najbolje govori reakcija hrvatskog komentatora koji je od očaja jednostavno zanemeo za trenutak.