BRAZILCI SE PROVUKLI, ALI IH ČEKA PAKAO! Poznati svi parovi četvrtfinala Kopa Amerike: Zakazan je jedan SPEKTAKL!

sve će goreti

Strepeo je Brazil do poslednjeg zvižduka! "Selesao" je nakon pobede nad Paragvajem i remija sa Kostarikom remizirao i sa Kolumbijom 1:1 (1:1), a samo ih je jedan gol delio od ispadanja u krupnoj fazi Kopa Amerike. Rafinja je doneo prednost svom timu u 12. minutu, a onda je Davinson Sančez pogodio u 19. Ipak gol je poništen zbog ofsajda, ali Danijel Munjoz je uspeo da izjednači na samom kraju poluvremena. Ulazili su u drugom poluvremenu Pereira, Endrik, Daglas Luiz, ali bez uspeha i Brazilci su ostali drugi u grupi iza upravo Kolumbije.

Brazil, Kolumbija, Fudbalska reprezentacija Brazila, Fudbalska reprezentacija Kolumbije

U drugom meču Kostarika je nakon remija sa Brazilom odradila šta je bilo do njih u meču sa Paragvajem, ali nisu dočekali poraz Brazila i prolazak dalje. Kalvo je pogodio u trećem, Alkoser u sedmom minutu i nije tu bilo povratka. Na kraju je bilo 2:1 (2:0) nakon gola Sose za Paragvaj u 55. minutu. Sada imamo i kompletne parove nokaut faze Kopa Amerike. U gornjem delu žreba igraju Argentina i Ekvador kao i Kanada i Venecuela, a u donjem Kolumbija i Panama, dok je verovatno najbolji par Urugvaj - Brazil.